نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: خیانت مرد متأهل به همسر

1059
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39832
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

خیانت مرد متأهل به همسر

سلام
    من محسن هستم، 37 ساله و متأهل. یک بار در بیست سالگی ازدواج کردم ولی به دلیل افسردگی شدید پس از زایمان (سقط) همسرم از هم جدا شدیم. البته به خواسته و اصرار ایشان! افسردگی ایشان به این وصرت بود که از حضور هر مردی در خانه متنفر بود. روند جدایی ما چند سال طول کشید چون من نمیخواستم جدا شویم به امید بهبودی او و بعد از مدتی او میخواست زندگی کنیم و من دیگر نمیخواستم. در این مدت چند ساله به اصرار او با چند خانم آشنا شدم و رابطه برقرار کردیم که سرانجام یکی از آنها منجر به ازدواج دومم شد.

طی یک رابطه دو ساله دوستی و عاشقانه با هم ازدواج کردیم که ثمره این ازدواج یک دختر 3 ساله است. من همسرم را بسیار دوست دارم و به نظرم یک همسر ایده آل برای من است. هیچ چیز هم در زندگی برای من کم نمیگذارد ولی مشکل بزرگ من عدم تعهد به ایشان است. همه اش به دنبال رابطه خارج از ازدواج هستم. یکبار با خانمی آشنا شدم و همسرم متوجه شد و زندگیم تا مرز نابودی پیش رفت. به او قول دادم دیگر تکرار نکنم ولی فایده ندارد. نمیتوانم. گویی باید حتمن با یک نفر به عنوان دوست دختر در اتباط باشم. البته دوست ندارم همزمان با چند نفر باشم. فقط دوست دارم بجز همسرم با یک نفر دیگر در ارتباط باشم. از آینده چنین تفکری که زندگیم را از هم بپاشد میترسم ولی این حس و تفکر و وسوه بسیار قویتر از اراده من است.
    به تازگی با خانمی مطلقه آشنا شدم و رابطه رگمی هم بین ما ایجاد شد ولی فقط به خاطر این که متأهل هستم از رابطه کنار کشید. اما من نمیتوانم او را فراموش کنم. عجیب اینجاست که وقتی با یک نفر در ارتباط هستم هیچ چیز از علاقه من به همسرم کم نمیشود.
    مشاوره حضوری هم رفتم ولی نتوانست کمکم کند.
    به نظر شما چه باید بکنم؟

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 473 بار در 393 پست
    میزان امتیاز
    7

پاسخ : خیانت مرد متأهل به همسر

با سلام خدمت شما دوست عزیز
    تنوع طلبی یکی از مشکلاتیست که گاهی برای افراد متاهل به وجود می آید هرچند که همسر شان از نظر جنسی او را ساپورت می کند . شما در زمان رابطه با همسر اولتان تجربیاتی داشته اید که خارج از عرف بوده اند و برای شما نوعی عادت را به همراه داشته اند و چون قدرت لذت جنسی زیاد می باشد ترک این موضوع برای شما دشوار شده است . بهتر است به این موضوع واقعبین باشید که شما متاهل هستید متاهلی به همراه خودش تعهدهایی را نیز دارد که فرد باید به آنها پایبند بماند و این موضوع که برای شما این رفتار عادی شده است می تواند بخاطر تفکرات یا فانتزی های شکل گرفته در شما باشد که با کمک یک متخصص مجرب قابل ترمیم می باشد.
    درمسیر می توانید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    02122354783
    شاد باشید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد